O zespole

Strona główna / O zespole /mgr Małgorzata Iwaniuk
Dodano: 13/10/2021
mgr Małgorzata Iwaniuk

Dzięki swojemu unikalnemu podejściu do pracy od lat konsekwentnie zdobywa zaufanie wielu ludzi - jest najczęściej i najwyżej ocenianym psychologiem w Białymstoku (wg społeczności portalu Znany Lekarz).

Chcąc wprowadzić nową jakoś do lokalnej psychologii założyła Centrum Rozwoju Osobistego, które zrzesza psychologów z pozytywnym i ciepłym podejściem do ludzi. Marzy o tym, aby jej zespół przykładem swojej pracy zmienił oblicze lokalnej psychologii uświadamiając ludziom, że profesjonalna pomoc psychologiczna przy problemach dotyczących ludzkich emocji, powinna być tak naturalna jak pomoc lekarza przy przeziębieniu.

W swojej pracy korzysta przede wszystkim z dorobku nurtu poznawczo–behawioralnego, który uznawany jest za formę pracy dającą najszybsze, widoczne efekty terapii. Bliska jej jest również terapia prowokatywna, wzbogacająca proces terapeutyczny o elementy humorystyczne, co pozwala zachować naturalność i łagodność spotkania.

Małgorzata Iwaniuk to psycholog o specjalności klinicznej, terapeuta osób dorosłych, dzieci i młodzieży, psychoterapeuta uzależnień, szkoleniowiec. Wykształcenie psychologiczne zdobyła na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Przez kilka lat była Kuratorem Sądowym w Sądzie Rejonowym oraz Biegłym Sądowym w Sądzie Okręgowym. Prowadzi szkolenia dotyczące rozwoju osobistego, radzenia sobie ze stresem, komunikacji interpersonalnej, asertywności, autoprezentacji. Wcześniej pracowała z młodzieżą po próbach samobójczych, z zaburzeniami zachowania, odżywiania i osobowości.

Sprawdź profil Małgorzaty Iwaniuk na portalu ZnanyLekarz.pl, aby dowiedzieć się więcej o wykształceniu i certyfikatach przez nią posiadanych - kliknij tutaj.

Prywatnie oddana żona i mama trójki dzieci. Gdy nie spędza czasu z ludźmi – co lubi najbardziej, to gotuje- głównie polską kuchnię, pieli ogródek lub jeździ motocyklem. Zakochana w swoim Amstaff'ie, York'u i Ragdoll'u. Z zamiłowania do pomagania ludziom, została również ZHDK« Wróć

Aktualności
Chcesz nas poznać lepiej? Śledź nasze najnowsze aktualności.
Święta, święta...zobacz więcej
SZKOŁA DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓWzobacz więcej
Umów się na wizytę

Skorzystaj z formularza on-line i zapisz się na wygodny dla Ciebie termin.

Zależy Ci na wizycie?

Zadzwoń
Tel: 505-257-576