Psychoterapia uzależnień

Jeżeli męczy Cię przewlekłe przeziębienie i ciągle nie możesz się wyleczyć to naturalnym rozwiązaniem jest wizyta u lekarza, aby sprawdzić co naprawdę Ci dolega i jak sobie z tym poradzić. Dlaczego więc nie zadbać o siebie jeżeli czujesz, że przestajesz sobie radzić z problemami emocjonalnymi korzystając z profesjonalnej pomocy psychologa?

Niepewność to stan, który jest niezwykle uciążliwy. Zaoszczędź sobie nerwów i dowiedz się jak wygląda Twoja sytuacji z perspektywy psychologa. Jeżeli Twój problem okaże się jedynie drobnostką – nasi psychologowie na pewno wesprą Cię radę i wskażą rozwiązanie. Jeżeli jednak okaże się, że to coś poważniejszego – przedstawią Ci dalszy plan mający na celu rozwiązanie tego problemu.

Jeżeli chcesz sprawdzić czy jesteś uzależniony od alkoholu, narkotyków, leków, hazardu itp. lub masz wątpliwości co do swojego stanu psychicznego w innej dziedzinie życia skorzystaj ze spotkania diagnostycznego.

W atmosferze pełnej dyskrecji i poszanowania dla Twojej osoby będziesz miał możliwość porozmawiania o Twoim problemie i podjęcia ewentualnych kroków w celu jego rozwiązania.

Zapraszamy również rodziny i bliskich osób uzależnionych, jeśli widzisz, że Twoja bliska osoba pogrąża się i nie wiesz co robić, przyjdź do nas – wspólnie się nad tym zastanowimy.

Aktualności
Chcesz nas poznać lepiej? Śledź nasze najnowsze aktualności.
Święta, święta...zobacz więcej
SZKOŁA DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓWzobacz więcej
Umów się na wizytę

Skorzystaj z formularza on-line i zapisz się na wygodny dla Ciebie termin.

Zależy Ci na wizycie?

Zadzwoń
Tel: 505-257-576