Diagnoza

Jeżeli męczy Cię przewlekłe przeziębienie i ciągle nie możesz się wyleczyć to naturalnym rozwiązaniem jest wizyta u lekarza, aby sprawdzić co naprawdę Ci dolega i jak sobie z tym poradzić. Dlaczego więc nie zadbać o siebie jeżeli czujesz, że przestajesz sobie radzić z problemami emocjonalnymi korzystając z profesjonalnej pomocy psychologa?

Niepewność to stan, który jest niezwykle uciążliwy. Zaoszczędź sobie nerwów i dowiedz się jak wygląda Twoja sytuacji z perspektywy psychologa. Jeżeli Twój problem okaże się jedynie drobnostką – nasi psychologowie na pewno wesprą Cię radę i wskażą rozwiązanie. Jeżeli jednak okaże się, że to coś poważniejszego – przedstawią Ci dalszy plan mający na celu rozwiązanie tego problemu.

Jeżeli chcesz sprawdzić czy jesteś uzależniony od alkoholu, narkotyków, leków, hazardu itp. lub masz wątpliwości co do swojego stanu psychicznego w innej dziedzinie życia skorzystaj ze spotkania diagnostycznego.

W atmosferze pełnej dyskrecji i poszanowania dla Twojej osoby będziesz miał możliwość porozmawiania o Twoim problemie i podjęcia ewentualnych kroków w celu jego rozwiązania.

Zapraszamy również rodziny i bliskich osób uzależnionych, jeśli widzisz, że Twoja bliska osoba pogrąża się i nie wiesz co robić, przyjdź do nas – wspólnie się nad tym zastanowimy.?

Aktualności
Chcesz nas poznać lepiej? Śledź nasze najnowsze aktualności.
Męczennice robią swoim dzieciom krzywdęzobacz więcej
Totalna porażka? To może być twoja szansa na sukceszobacz więcej
Umów się na wizytę

Skorzystaj z formularza on-line i zapisz się na wygodny dla Ciebie termin.

Zależy Ci na wizycie?

Zadzwoń
Tel: 505-257-576