O poradni

Wierzymy, że profesjonalna pomoc psychologiczna przy problemach dotyczących ludzkich emocji, powinna być tak naturalna jak pomoc lekarza przy przeziębieniu. Marzymy o tym, aby każdy, kto chwilowo przestał sobie radzić ze swoimi problemami dotychczasowymi sposobami, wiedział, że wsparcie psychologa to coś, czego nie warto odkładać na ostatni moment.

Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasz zespół psychologów swoim wsparciem dawał najlepsze świadectwo, że nowa perspektywa rzucona przez profesjonalistę potrafi przynieść ulgę i dać nadzieję każdemu. Systematycznie poprawiamy swój warsztat pod okiem doświadczonej psycholog Małgorzaty Iwaniuk - najczęściej i najwyżej ocenianego psychologa w Białymstoku według społeczności portalu ZnanyLekarz.pl, a także społecznie dzielimy się swoją wiedzą z maturzystami w ramach specjalnego programu, który pomaga im przetrwać trudny okres wejścia w dorosłość.

Oferujemy profesjonalną pomoc psychologiczną dla Ciebie i Twoich bliskich. Wspieramy osoby doświadczające trudności w sferze osobistej i emocjonalnej, a także w obszarze relacji interpersonalnych.

Aktualności
Chcesz nas poznać lepiej? Śledź nasze najnowsze aktualności.
Co robić, gdy dziecko bije i gryzie? Jak oduczyć dziecko bicia?zobacz więcej
Jak traumy z dzieciństwa wpływają na dorosłe życiezobacz więcej
Umów się na wizytę

Skorzystaj z formularza on-line i zapisz się na wygodny dla Ciebie termin.

Zależy Ci na wizycie?

Zadzwoń
Tel: 505-257-576