Aktualności

Dodano: 12/10/2023
SZKOŁA DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓW

CENTRUM ROZWOJU OSOBISTEGO Małgorzata Iwaniuk organizuje cykl warsztatów psychologicznych dla osób szukających sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi lub wychowankami, konstruktywne rozwiązywanie konfliktów, radzenie sobie z trudnościami wychowawczymi. To zbiór komunikacyjnych narzędzi, które znacząco poprawiają jakość kontaktu z dzieckiem i nie tylko.
Jego głównym celem jest wspieranie rodziców i wychowawców w radzeniu sobie w codziennych kontaktach z dziećmi i młodzieżą. Nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, refleksja nad własną postawą wychowawczą, wymiana doświadczeń, to małe kroki ku głębszej relacji, dającej zadowolenie, poczucie wzajemnej bliskości. To także nauka dialogu i kształtowanie więzi opartych na wzajemnym szacunku.

Program w dużej mierze bazuje na cyklu książek A. Faber i E. Mazlish pt. „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”, „Rodzeństwo bez rywalizacji. Jak pomóc własnym dzieciom żyć w zgodzie, żeby samemu żyć z godnością”.

REALIZACJA:
- warsztaty obejmują 40 godzin zajęć
- 10 spotkań w odstępie tygodniowym po 4 godziny szkoleniowe (1 godzina szkoleniowa= 45min.)
- zajęcia od godz. 17.00
- liczebność grupy – 12 osób
- metoda pracy warsztatowa
- całkowity koszt kursu – 1000 zł płatne przed rozpoczęciem warsztatów (25 zł. za godz. szkoleniową)
- miejsce spotkań: ul. Wiejska 74a/lok.1, Białystok
- kontakt i zapisy pod numerem 505 257 576
- warsztaty prowadzi Katarzyna Pawlukanis-Gryguć - pedagog szkolny, logopeda, pedagog specjalny, trenerka "Szkoły dla Rodziców i Wychowawców"


« Wróć

Umów się na wizytę

Skorzystaj z formularza on-line i zapisz się na wygodny dla Ciebie termin.

Zależy Ci na wizycie?

Zadzwoń
Tel: 505-257-576