O zespole

Strona główna / O zespole /mgr Natalia Jakimiuk
Dodano: 04/12/2018
mgr Natalia Jakimiuk

                Ukończyłam Akademię Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, tam zdobyłam tytuł magistra psychologii. Na co dzień pracuję terapeutycznie z osobami dorosłymi w Poradni Zdrowia Psychicznego, również z seniorami cierpiącymi z powodu otępienia i ich rodzinami. Jako Psycholog uczestniczę w wielu badaniach klinicznych związanych głównie z Chorobą Alzheimera. Moje zainteresowania zawodowe są szerokie, bowiem dodatkowo pracuję również z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi ze spektrum Autyzmu. Swoją wiedzę staram się nieustannie poszerzać. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Diagnozy i Terapii Neuropsychologicznej na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie, a na chwilę obecną jestem studentką studiów podyplomowych Psychosomatyka i Somatopsychologia na SWPS w Warszawie. Jeszcze w czasie studiów wiedzę teoretyczną poszerzałam o praktyczne doświadczenie - odbyłam m.in. roczny staż w Fundacji Dzieci Niczyje oraz wolontariat w Stowarzyszeniu Integracja.

                W swojej pracy staram się być elastyczną, pragnę każdemu Klientowi zaoferować to, czego potrzebuję najbardziej, jest to przecież miejsce, w którym to właśnie on, jego uczucia, emocje, potrzeby czy trudności są najważniejsze. Pomoc osobie potrzebującej jest moim priorytetem. Szczególnie bliskie są mi nurty pracy humanistyczny i poznawczo - behawioralny.

                Prywatnie jestem molem książkowym, pasjonatką podróży, tych małych i tych dużych, lubię uprawiać sport, a dodatkowo jestem miłośniczką zwierząt.« Wróć

Aktualności
Chcesz nas poznać lepiej? Śledź nasze najnowsze aktualności.
Męczennice robią swoim dzieciom krzywdęzobacz więcej
Totalna porażka? To może być twoja szansa na sukceszobacz więcej
Umów się na wizytę

Skorzystaj z formularza on-line i zapisz się na wygodny dla Ciebie termin.

Zależy Ci na wizycie?

Zadzwoń
Tel: 505-257-576