O zespole

Strona główna / O zespole /mgr Natalia Jakimiuk
Dodano: 04/12/2018
mgr Natalia Jakimiuk

                Ukończyłam Akademię Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, tam zdobyłam tytuł magistra psychologii. Na co dzień pracuję terapeutycznie z osobami dorosłymi w Poradni Zdrowia Psychicznego, również z seniorami cierpiącymi z powodu otępienia i ich rodzinami. Jako Psycholog uczestniczę w wielu badaniach klinicznych związanych głównie z Chorobą Alzheimera. Moje zainteresowania zawodowe są szerokie, bowiem dodatkowo pracuję również z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi ze spektrum Autyzmu. Swoją wiedzę staram się nieustannie poszerzać. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Diagnozy i Terapii Neuropsychologicznej na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie, a na chwilę obecną jestem studentką studiów podyplomowych Psychosomatyka i Somatopsychologia na SWPS w Warszawie. Jeszcze w czasie studiów wiedzę teoretyczną poszerzałam o praktyczne doświadczenie - odbyłam m.in. roczny staż w Fundacji Dzieci Niczyje oraz wolontariat w Stowarzyszeniu Integracja.

                W swojej pracy staram się być elastyczną, pragnę każdemu Klientowi zaoferować to, czego potrzebuję najbardziej, jest to przecież miejsce, w którym to właśnie on, jego uczucia, emocje, potrzeby czy trudności są najważniejsze. Pomoc osobie potrzebującej jest moim priorytetem. Szczególnie bliskie są mi nurty pracy humanistyczny i poznawczo - behawioralny.

                Prywatnie jestem molem książkowym, pasjonatką podróży, tych małych i tych dużych, lubię uprawiać sport, a dodatkowo jestem miłośniczką zwierząt.« Wróć

Aktualności
Chcesz nas poznać lepiej? Śledź nasze najnowsze aktualności.
Święta, święta...zobacz więcej
SZKOŁA DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓWzobacz więcej
Umów się na wizytę

Skorzystaj z formularza on-line i zapisz się na wygodny dla Ciebie termin.

Zależy Ci na wizycie?

Zadzwoń
Tel: 505-257-576