O zespole

Strona główna / O zespole /mgr Maria Dworak
Dodano: 04/09/2019
mgr Maria Dworak

Jestem psychologiem, pedagogiem resocjalizacyjnym, specjalistą psychoterapii uzależnień, trenerem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia w SPH w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra w Warszawie. Wykształcenie psychologiczne zdobyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od tego czasu systematycznie się rozwijam poprzez liczne kursy i szkolenia. Ukończyłam m.in. podstawowy kurs TSR oraz szkolenia dotyczące terapii schematów.

W swojej pracy korzystam przede wszystkim z podejścia integracyjnego, którego osią jest psychoterapia humanistyczna, w związku z czym czerpię z różnych podejść dostosowując je do potrzeb Klienta. Bliskie jest mi budowanie przyjaznej, bezpiecznej atmosfery podczas wspólnych spotkań oraz pomocnej Klientowi autentycznej relacji terapeutycznej. 

Pracuję również w ośrodku terapii uzależnień z osobami uzależnionymi i z podwójną diagnozą oraz zajmuję się diagnozą trudności emocjonalnych i szkolnych dzieci i młodzieży w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Prowadzę także warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz szkolenia dla dorosłych. 

Prywatnie pasjonują mnie podróże, najchętniej te dalekie. Uwielbiam zarówno poznawać inne kultury i ludzi, jak i spędzać czas z moimi najbliższymi. Poza tym, biegam długodystansowo, czytam i kiedy tylko mogę, uciekam od miasta w naturę.« Wróć

Aktualności
Chcesz nas poznać lepiej? Śledź nasze najnowsze aktualności.
Już dziś umów się na konsultację!zobacz więcej
Trwa nabór do grupy terapeutycznej dla osób współuzależnionych oraz DDA/DDDzobacz więcej
Umów się na wizytę

Skorzystaj z formularza on-line i zapisz się na wygodny dla Ciebie termin.

Zależy Ci na wizycie?

Zadzwoń
505 17 43 42