O zespole

Strona główna / O zespole /mgr Maria Dworak
Dodano: 04/09/2019
mgr Maria Dworak

Jestem psychologiem, pedagogiem resocjalizacyjnym, specjalistą psychoterapii uzależnień, trenerem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia w SPH w Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej Intra w Warszawie. Wykształcenie psychologiczne zdobyłam na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od tego czasu systematycznie się rozwijam poprzez liczne kursy i szkolenia. Ukończyłam m.in. podstawowy kurs TSR oraz szkolenia dotyczące terapii schematów.

W swojej pracy korzystam przede wszystkim z podejścia integracyjnego, którego osią jest psychoterapia humanistyczna, w związku z czym czerpię z różnych podejść dostosowując je do potrzeb Klienta. Bliskie jest mi budowanie przyjaznej, bezpiecznej atmosfery podczas wspólnych spotkań oraz pomocnej Klientowi autentycznej relacji terapeutycznej. 

Pracuję również w ośrodku terapii uzależnień z osobami uzależnionymi i z podwójną diagnozą oraz zajmuję się diagnozą trudności emocjonalnych i szkolnych dzieci i młodzieży w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Prowadzę także warsztaty dla dzieci i młodzieży oraz szkolenia dla dorosłych. 

Prywatnie pasjonują mnie podróże, najchętniej te dalekie. Uwielbiam zarówno poznawać inne kultury i ludzi, jak i spędzać czas z moimi najbliższymi. Poza tym, biegam długodystansowo, czytam i kiedy tylko mogę, uciekam od miasta w naturę.« Wróć

Aktualności
Chcesz nas poznać lepiej? Śledź nasze najnowsze aktualności.
Męczennice robią swoim dzieciom krzywdęzobacz więcej
Totalna porażka? To może być twoja szansa na sukceszobacz więcej
Umów się na wizytę

Skorzystaj z formularza on-line i zapisz się na wygodny dla Ciebie termin.

Zależy Ci na wizycie?

Zadzwoń
Tel: 505-257-576