O zespole

Strona główna / O zespole /mgr Małgorzata Iwaniuk
Dodano: 13/10/2021
mgr Małgorzata Iwaniuk

Dzięki swojemu unikalnemu podejściu do pracy od lat konsekwentnie zdobywa zaufanie wielu ludzi - jest najczęściej i najwyżej ocenianym psychologiem w Białymstoku (wg społeczności portalu Znany Lekarz).

Chcąc wprowadzić nową jakoś do lokalnej psychologii założyła Centrum Rozwoju Osobistego, które zrzesza psychologów z pozytywnym i ciepłym podejściem do ludzi. Marzy o tym, aby jej zespół przykładem swojej pracy zmienił oblicze lokalnej psychologii uświadamiając ludziom, że profesjonalna pomoc psychologiczna przy problemach dotyczących ludzkich emocji, powinna być tak naturalna jak pomoc lekarza przy przeziębieniu.

W swojej pracy korzysta przede wszystkim z dorobku nurtu poznawczo–behawioralnego, który uznawany jest za formę pracy dającą najszybsze, widoczne efekty terapii. Bliska jej jest również terapia prowokatywna, wzbogacająca proces terapeutyczny o elementy humorystyczne, co pozwala zachować naturalność i łagodność spotkania.

Małgorzata Iwaniuk to psycholog o specjalności klinicznej, terapeuta osób dorosłych, dzieci i młodzieży, psychoterapeuta uzależnień, szkoleniowiec. Wykształcenie psychologiczne zdobyła na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Przez kilka lat była Kuratorem Sądowym w Sądzie Rejonowym oraz Biegłym Sądowym w Sądzie Okręgowym. Prowadzi szkolenia dotyczące rozwoju osobistego, radzenia sobie ze stresem, komunikacji interpersonalnej, asertywności, autoprezentacji. Wcześniej pracowała z młodzieżą po próbach samobójczych, z zaburzeniami zachowania, odżywiania i osobowości.

Sprawdź profil Małgorzaty Iwaniuk na portalu ZnanyLekarz.pl, aby dowiedzieć się więcej o wykształceniu i certyfikatach przez nią posiadanych - kliknij tutaj.

Prywatnie oddana żona i mama trójki dzieci. Gdy nie spędza czasu z ludźmi – co lubi najbardziej, to gotuje- głównie polską kuchnię, pieli ogródek lub jeździ motocyklem. Zakochana w swoim Amstaff'ie, York'u i Ragdoll'u. Z zamiłowania do pomagania ludziom, została również ZHDK« Wróć

Aktualności
Chcesz nas poznać lepiej? Śledź nasze najnowsze aktualności.
Męczennice robią swoim dzieciom krzywdęzobacz więcej
Totalna porażka? To może być twoja szansa na sukceszobacz więcej
Umów się na wizytę

Skorzystaj z formularza on-line i zapisz się na wygodny dla Ciebie termin.

Zależy Ci na wizycie?

Zadzwoń
Tel: 505-257-576