O zespole

Strona główna / O zespole /mgr Małgorzata Ejsmont
Dodano: 04/12/2018
mgr Małgorzata Ejsmont

Jestem Psychologiem, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłam Podyplomowe Studia Psychoonkologiczne oraz Podyplomowe Studia Psychologii Klinicznej Dzieci i Młodzieży. Aktualnie uczestniczę w kursie „Terapia poznawczo- behawioralna dzieci i młodzieży” w Centrum CBT w Warszawie.

W Centrum Rozwoju Osobistego zajmuję się głównie poradnictwem psychologicznym dla dzieci i młodzieży, kształtowaniem poczucia ich własnej wartości, rozwijaniem i wspieraniem sfery emocjonalnej.  Prowadzę również poradnictwo skierowane do rodziców pragnących wychowywać swoje dzieci z szacunkiem i zrozumieniem, ucząc je odpowiedzialności za własne postępowanie, poprzez nawiązywanie przyjacielskich relacji, bez ryzyka utraty autorytetu.

W kontakcie z dzieckiem oraz nastolatkiem staram się poprzez obserwację i uważne słuchanie dać wyraz zrozumienia dla pojawiających się problemów emocjonalnych młodego Klienta. Chcę poznać naturę trudności dziecka, by zwiększyć jego elastyczność myślenia o problemach i nauczyć je strategii zmieniających sposób reagowania i radzenia w trudnych chwilach. 

Prywatnie jestem zwyczajną kobietą, koleżanką, partnerką i przede wszystkim mamą trójki dorosłych już dzieci, przy których zgłębiałam i nadal zgłębiam tajniki rodzicielskiego wychowania. Wspomnienia i osobiste przeżycia nieraz pomagają mi w zrozumieniu, jak trudne i stresujące jest niekiedy rodzicielstwo. W swojej pracy staram się ofiarować swoje własne współczucie i rozsądek, z szacunkiem i pokorą. Interesuję się projektowaniem wnętrz a w chwilach wolnych lubię pograć na gitarze.« Wróć

Aktualności
Chcesz nas poznać lepiej? Śledź nasze najnowsze aktualności.
Trwa nabór do grupy terapeutycznej dla osób współuzależnionych oraz DDA/DDDzobacz więcej
Jak imprezować z głową?zobacz więcej
Umów się na wizytę

Skorzystaj z formularza on-line i zapisz się na wygodny dla Ciebie termin.

Zależy Ci na wizycie?

Zadzwoń
505 17 43 42