O zespole

Strona główna / O zespole /mgr Małgorzata Ejsmont
Dodano: 04/12/2018
mgr Małgorzata Ejsmont

Jestem Psychologiem, absolwentką Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Ukończyłam Podyplomowe Studia Psychoonkologiczne oraz Podyplomowe Studia Psychologii Klinicznej Dzieci i Młodzieży. Aktualnie uczestniczę w kursie „Terapia poznawczo- behawioralna dzieci i młodzieży” w Centrum CBT w Warszawie.

W Centrum Rozwoju Osobistego zajmuję się głównie poradnictwem psychologicznym dla dzieci i młodzieży, kształtowaniem poczucia ich własnej wartości, rozwijaniem i wspieraniem sfery emocjonalnej.  Prowadzę również poradnictwo skierowane do rodziców pragnących wychowywać swoje dzieci z szacunkiem i zrozumieniem, ucząc je odpowiedzialności za własne postępowanie, poprzez nawiązywanie przyjacielskich relacji, bez ryzyka utraty autorytetu.

W kontakcie z dzieckiem oraz nastolatkiem staram się poprzez obserwację i uważne słuchanie dać wyraz zrozumienia dla pojawiających się problemów emocjonalnych młodego Klienta. Chcę poznać naturę trudności dziecka, by zwiększyć jego elastyczność myślenia o problemach i nauczyć je strategii zmieniających sposób reagowania i radzenia w trudnych chwilach. 

Prywatnie jestem zwyczajną kobietą, koleżanką, partnerką i przede wszystkim mamą trójki dorosłych już dzieci, przy których zgłębiałam i nadal zgłębiam tajniki rodzicielskiego wychowania. Wspomnienia i osobiste przeżycia nieraz pomagają mi w zrozumieniu, jak trudne i stresujące jest niekiedy rodzicielstwo. W swojej pracy staram się ofiarować swoje własne współczucie i rozsądek, z szacunkiem i pokorą. Interesuję się projektowaniem wnętrz a w chwilach wolnych lubię pograć na gitarze.« Wróć

Aktualności
Chcesz nas poznać lepiej? Śledź nasze najnowsze aktualności.
Już dziś umów się na konsultację!zobacz więcej
Trwa nabór do grupy terapeutycznej dla osób współuzależnionych oraz DDA/DDDzobacz więcej
Umów się na wizytę

Skorzystaj z formularza on-line i zapisz się na wygodny dla Ciebie termin.

Zależy Ci na wizycie?

Zadzwoń
505 17 43 42