O zespole

Strona główna / O zespole /mgr Erwin Jaroszewicz
Dodano: 04/12/2018
mgr Erwin Jaroszewicz

Jestem absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego, magistrem psychologii w trakcie szkolenia w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Ukończyłem podyplomowe studia pedagogiczne oraz szereg innych kursów i szkoleń.

W pracy psychologa najbardziej interesuje mnie odkrywanie potencjału Klienta do przezwyciężania problemów, wspieranie go w odkrywaniu jego mocnych stron i na ich bazie czynienia postępów w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym. W kontakcie z Klientem stawiam nacisk na zaufanie oraz swobodną atmosferę, ułatwiające dotarcie do sedna problemu i jego racjonalne, analityczne rozłożenie na czynniki pierwsze. Dzięki temu łatwiej wspólnie znaleźć źródło niepowodzeń, lęków, depresji, uzależnień i wszelkich innych emocjonalnych zaburzeń, a następnie opracować na nie skuteczne, satysfakcjonujące Klienta rozwiązania.

Od strony terapeutycznej preferuję całościowe, humanistyczne spojrzenie na drugiego człowieka, które pozwala dostrzec go w sieci powiązań interpersonalnych, mających zasadniczy wpływ na kształtowanie się jego osobowości. Człowiek, jako istota społeczna, podlega nieustannie wpływom otoczenia i od jego wrodzonych oraz wypracowanych umiejętności zależy, jaki efekt wywrą w jego życiu owe wpływy. Świadomi tych oddziaływań jesteśmy w stanie lepiej pokierować własnym życiem, aby zmierzało w pożądanym przez nas kierunku i dawało nam satysfakcję każdego dnia.

Prywatnie jestem mężem i ojcem, pasjonatem dobrej literatury, historii, jazdy na rowerze oraz piłki nożnej, w którą lubię grać w wolnych chwilach.« Wróć

Aktualności
Chcesz nas poznać lepiej? Śledź nasze najnowsze aktualności.
Już dziś umów się na konsultację!zobacz więcej
Trwa nabór do grupy terapeutycznej dla osób współuzależnionych oraz DDA/DDDzobacz więcej
Umów się na wizytę

Skorzystaj z formularza on-line i zapisz się na wygodny dla Ciebie termin.

Zależy Ci na wizycie?

Zadzwoń
505 17 43 42