O zespole

Strona główna / O zespole /mgr Agnieszka Fiedoruk
Dodano: 20/09/2021
mgr Agnieszka Fiedoruk

Jestem magistrem psychologii o specjalizacji psychologia społeczna oraz psychoterapeutą w trakcie czteroletniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Warszawie pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo - Behawioralnej. 

Doświadczenie kliniczne zdobywałam na oddziale psychiatrycznym. To tam miałam ogromne szczęście współpracować a przez to doskonalić swój warsztat pod okiem jednego z najlepszych lekarzy psychiatrii województwa podlaskiego, dr n. med. Tadeusza Beszty - Borowskiego. To dzięki niemu zrozumiałam jak ważną rolę w zawodzie psychologa odgrywa nie tylko wiedza i doświadczenie, ale pasja i oddanie w niesieniu pomocy drugiemu człowiekowi. Pracowałam również jako psycholog na oddziale rehabilitacji dziecięcej, oddziale dziecięcym, oddziale neurologiczno - rehabilitacyjnym zajmując się głównie diagnozą, terapią pacjentów. Współpracowałam z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Prowadziłam konsultacje rodzinne, indywidualne, specjalistyczne. Poradnictwo psychologiczne skierowane do osób sprawujących pieczę zastępczą, oraz dzieci przebywających w rodzinach zastępczych. Wspierałam rodziny i osoby dotknięte problemem przemocy, prowadziłam terapię osób DDA. Już na progu pracy zawodowej miałam kontakt z dziećmi i młodzieżą. Będąc wolontariuszką, w Warszawie pracowałam z młodzieżą wykluczoną społecznie, uzależnioną od substancji psychoaktywnych. Przez trzy lata pełniłam funkcję psychologa w domu dziecka zajmując się diagnozą, wsparciem i terapią psychologiczną dzieci i młodzieży, rodziców, opiekunów. Współpracowałam z szeregiem specjalistów począwszy od lekarzy psychiatrów, pedagogów, nauczycieli, wychowawców, dyrektorów szkół po poradnie psychologiczno - pedagogiczne. Współpracowałam również z Instytutem Badania Rynku i Opinii Millward Brown w Warszawie prowadząc badania psychologiczne organizowane przez różnego rodzaju instytucje m. in. Instytut Badań Edukacyjnych.

Obecnie poza pracą psychoterapeutyczną prowadzę warsztaty psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży, indywidualne konsultacje, warsztaty i wykłady dla osób dorosłych, w tym rodziców, prelekcje dla kadry nauczycielskiej, warsztaty dla kadr z zakresu psychologii marketingu i reklamy głównie na terenie województwa podlaskiego i mazowieckiego.

W pracy psychoterapeutycznej pracuję w nurcie poznawczo - behawioralnym czerpiąc także z innych podejść psychoterapeutycznych, terapii humanistycznej, psychoterapii systemowej, terapii Gestalt.

OBSZAR KONSULTACJI

Depresja

Zaburzenia lękowe

Zaburzenia nastroju

Zaburzenia osobowości

Problemy ze snem

Stres oraz kryzysy życiowe

Problemy w relacjach

Zespół stresu pourazowego

Zaburzenia psychosomatyczne

Zaburzenia rozwoju emocjonalnego młodzieży

Kryzys wieku średniego

Prywatnie: miłośniczka muzyki i jej brzmienia z płyt winylowych, fanka dobrego kina m.in archaicznych filmów Larsa Von Triera, fikcyjnego dyskursu w filmach Francoisa Ozona, fotografii artystycznej, surrealistycznego malarstwa i swojego empatycznego psa.« Wróć

Aktualności
Chcesz nas poznać lepiej? Śledź nasze najnowsze aktualności.
Święta, święta...zobacz więcej
SZKOŁA DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓWzobacz więcej
Umów się na wizytę

Skorzystaj z formularza on-line i zapisz się na wygodny dla Ciebie termin.

Zależy Ci na wizycie?

Zadzwoń
Tel: 505-257-576