O zespole

Strona główna / O zespole /mgr Agnieszka Fiedoruk
Dodano: 20/09/2021
mgr Agnieszka Fiedoruk

Jestem magistrem psychologii o specjalizacji psychologia społeczna oraz psychoterapeutą w trakcie czteroletniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Poznawczo - Behawioralnej Uniwersytetu SWPS w Warszawie pod kierownictwem dr Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej, rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo - Behawioralnej. 

Doświadczenie kliniczne zdobywałam na oddziale psychiatrycznym. To tam miałam ogromne szczęście współpracować a przez to doskonalić swój warsztat pod okiem jednego z najlepszych lekarzy psychiatrii województwa podlaskiego, dr n. med. Tadeusza Beszty - Borowskiego. To dzięki niemu zrozumiałam jak ważną rolę w zawodzie psychologa odgrywa nie tylko wiedza i doświadczenie, ale pasja i oddanie w niesieniu pomocy drugiemu człowiekowi. Pracowałam również jako psycholog na oddziale rehabilitacji dziecięcej, oddziale dziecięcym, oddziale neurologiczno - rehabilitacyjnym zajmując się głównie diagnozą, terapią pacjentów. Współpracowałam z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Prowadziłam konsultacje rodzinne, indywidualne, specjalistyczne. Poradnictwo psychologiczne skierowane do osób sprawujących pieczę zastępczą, oraz dzieci przebywających w rodzinach zastępczych. Wspierałam rodziny i osoby dotknięte problemem przemocy, prowadziłam terapię osób DDA. Już na progu pracy zawodowej miałam kontakt z dziećmi i młodzieżą. Będąc wolontariuszką, w Warszawie pracowałam z młodzieżą wykluczoną społecznie, uzależnioną od substancji psychoaktywnych. Przez trzy lata pełniłam funkcję psychologa w domu dziecka zajmując się diagnozą, wsparciem i terapią psychologiczną dzieci i młodzieży, rodziców, opiekunów. Współpracowałam z szeregiem specjalistów począwszy od lekarzy psychiatrów, pedagogów, nauczycieli, wychowawców, dyrektorów szkół po poradnie psychologiczno - pedagogiczne. Współpracowałam również z Instytutem Badania Rynku i Opinii Millward Brown w Warszawie prowadząc badania psychologiczne organizowane przez różnego rodzaju instytucje m. in. Instytut Badań Edukacyjnych.

Obecnie poza pracą psychoterapeutyczną prowadzę warsztaty psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży, indywidualne konsultacje, warsztaty i wykłady dla osób dorosłych, w tym rodziców, prelekcje dla kadry nauczycielskiej, warsztaty dla kadr z zakresu psychologii marketingu i reklamy głównie na terenie województwa podlaskiego i mazowieckiego.

W pracy psychoterapeutycznej pracuję w nurcie poznawczo - behawioralnym czerpiąc także z innych podejść psychoterapeutycznych, terapii humanistycznej, psychoterapii systemowej, terapii Gestalt.

OBSZAR KONSULTACJI

Depresja

Zaburzenia lękowe

Zaburzenia nastroju

Zaburzenia osobowości

Problemy ze snem

Stres oraz kryzysy życiowe

Problemy w relacjach

Zespół stresu pourazowego

Zaburzenia psychosomatyczne

Zaburzenia rozwoju emocjonalnego młodzieży

Kryzys wieku średniego

Prywatnie: miłośniczka muzyki i jej brzmienia z płyt winylowych, fanka dobrego kina m.in archaicznych filmów Larsa Von Triera, fikcyjnego dyskursu w filmach Francoisa Ozona, fotografii artystycznej, surrealistycznego malarstwa i swojego empatycznego psa.« Wróć

Aktualności
Chcesz nas poznać lepiej? Śledź nasze najnowsze aktualności.
Męczennice robią swoim dzieciom krzywdęzobacz więcej
Totalna porażka? To może być twoja szansa na sukceszobacz więcej
Umów się na wizytę

Skorzystaj z formularza on-line i zapisz się na wygodny dla Ciebie termin.

Zależy Ci na wizycie?

Zadzwoń
Tel: 505-257-576